Yeni Web Sitemiz Yayında !

Değerli dostlarımız;

2024 yılının ilk çeğreğinde yayına almayı planladığımız web sitemizi yayına almanın mutluluğunu sizlerle paylaşmak bizleri çok sevindirmiştir. Web sitemizde bugüne kadar eksik kalan birçok hatayı, yanlışı düzeltmiş ve daha çağdaş ve çözümcü bir anlayışla siz değerli dostlarımızın beğeni ve hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Sitemizde ‘ürünlerimiz’ bölümünde özel projeler için stoklarda yer verdiğimiz gemi sacı, Hollanda profili haricinde yurtdışı ve yurtiçi bağlantılarımızda yer alan fabrikaların üretiminde bulunan 1. kalite levha sac olarak; ALAŞIMSIZ ve DÜŞÜK ALAŞIMLI ÇELİK LEVHA SACLAR, YÜKSEK MUKAVVEMETLİ ÇELİK LEVHA SACLAR, ALİMİNYUM GEMİ İNŞAA SACLARI, DUBLEKS PAZLANMAZ GEMİ LEVHALARI’da eklenmiştir. İlerleyen zaman içinde Türkiye stoklarında almayı planladığımız Kazan Sacları  ( 2025 yılı ), yüksek mukavemetli saclar ( 2026 yılı ) ana stok hedefimizdir. Şu an isteğe bağlı olarak yurtdışından proje bazında teslim etmekteyiz.

Tabi ki bu düşüncemizi desteklemek ve sizlere daha güçlü yardımcı olmak için kurduğumuz dış ticaret birimimiz başta Avrupa, Doğu Bloğu ve Uzakdoğu bağlantılarıyla sizlere hizmet vermektedir. En kaliteli ürünü en uygun koşullarda sunma ilkesiyle her daim profesyonel çözümler sunmaktadır.

Siz değerli dostlarımızın desteği ile; her geçen gün daha kaliteli hizmet ve ürünleri stoklarımızda bulundurma ilkesi ile yolumuza devam ediyoruz. Herkese çalışmalarında başarılar dileriz.

Saygılarımızla;
ÜRKMEZ SAC DEMİR

Kuruluşundan bugüne Tuzla Tersaneler bölgesinin en büyük ve ürün yelpazesi en geniş firması olma özelliğini gururla taşımaktadır.

SON HABERLER

Dünyada Demir – Çelik ve Uzakdoğu Faktörü
Dünyada Demir – Çelik ve Uzakdoğu Faktörü

Çin, dünyanın en büyük demir çelik üreticisidir. Dünya üretiminin %50’sinden fazlasına sahiptir. Bu özellik demir piyasasında belirleyici bir rol oynamasını sağlamaktadır. Tüketim olarak da aynı özeliklere sahiptir. Diğer ülkelerle rekabet açısında değerlendirsek;...

Yeni siparişimiz Nisan teslimi
Yeni siparişimiz Nisan teslimi

ÜRKMEZ SAC DEMİR 2. Yurtdışı gemi sacı bağlantısını yaptı. Uzakdoğu menşeili olacak bu bağlantı toplam 4.150 ton oldu. Tuzla stokları için alınan Levha saclar grade A, AH36, DH36 kalitelerini içerecek. Tahmini Nisan 2024 içinde Türkiye'de olacak saclarımız, siz...

50 Yıllık firma tecrübesiyle sektöre hakim profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz…

İletişim Numaramız

+90 530 505 24 56