Yeni siparişimiz Nisan teslimi

ÜRKMEZ SAC DEMİR 2. Yurtdışı gemi sacı bağlantısını yaptı. Uzakdoğu menşeili olacak bu bağlantı toplam 4.150 ton oldu. Tuzla stokları için alınan Levha saclar grade A, AH36, DH36 kalitelerini içerecek. Tahmini Nisan 2024 içinde Türkiye’de olacak saclarımız, siz değerli dostlarımızın kullanımına sunulacak.

2000 x 8000 ebatlarında sipariş edilen gemi sacları, ABS 3.2 sertifikalı olacaktır. Devam eden ya da yapılması planlanan işlerinizle alakalı satış departmanımızla görüşmeye geçebilir, üretim aşamasında daha uygun fiyatlarda alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Saygılarımızla;
ÜRKMEZ SAC DEMİR

Kuruluşundan bugüne Tuzla Tersaneler bölgesinin en büyük ve ürün yelpazesi en geniş firması olma özelliğini gururla taşımaktadır.

SON HABERLER

Dünyada Demir – Çelik ve Uzakdoğu Faktörü
Dünyada Demir – Çelik ve Uzakdoğu Faktörü

Çin, dünyanın en büyük demir çelik üreticisidir. Dünya üretiminin %50’sinden fazlasına sahiptir. Bu özellik demir piyasasında belirleyici bir rol oynamasını sağlamaktadır. Tüketim olarak da aynı özeliklere sahiptir. Diğer ülkelerle rekabet açısında değerlendirsek;...

Yeni Web Sitemiz Yayında !
Yeni Web Sitemiz Yayında !

Değerli dostlarımız; 2024 yılının ilk çeğreğinde yayına almayı planladığımız web sitemizi yayına almanın mutluluğunu sizlerle paylaşmak bizleri çok sevindirmiştir. Web sitemizde bugüne kadar eksik kalan birçok hatayı, yanlışı düzeltmiş ve daha çağdaş ve çözümcü bir...

50 Yıllık firma tecrübesiyle sektöre hakim profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz…

İletişim Numaramız

+90 530 505 24 56