HİZMETLERİMİZ
University Home Page Services

CNC KESİM & BÜKÜM

Plazma ile 6 mm’den 30 mm kalınlığa, oksijen ile kesimde 30 mm’den 200 mm kalınlığa, 3,500 mm genişliğe, 24 m uzunluğa kadar sac kesimlerini gerçekleştiriyoruz.

KUMLAMA & BOYAMA

5 mm’ den 500 mm kalınlığa levha sacların ve profillerin koruma boyası yapılmaktadır. Metal yüzeyine SA 21/2 kalitesinde raspa işlemi ve konveyör takibatında eş zamanlı olarak 15-20 mikron kalınlığında, shopprimer boya işlemi uygulanmaktadır.

University Home Page Services

LİMAN – GÜMRÜK, TAHLİYE, NAKLİYE

Firmamız, tüm proje işlerinizde güçlü bir partner olarak yanınızda yer alıyor. Liman organizasyonundan geminin nakliye ve tahliye safhalarına kadar uzanan geniş yelpazede profesyonel hizmetlerimizle, projelerinizi en etkili ve güvenilir şekilde yönetiyoruz. Deneyimli ekibimiz, sektöre özgü bilgi birikimi ve titizlikle planlanmış operasyonlar ile her aşamada üst düzey performans sergiliyor. 

Çelikten Denize 50 Yıl...

Köklü geçmişimiz ve tecrübemiz ile müşterilerimize sadece çelik değil, projelerine güçlü bir çözüm ortaklığı sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Yakın gelecekte, firma olarak ulusal ve uluslararası pazarda, mal ve hizmet kalitesiyle tercih edilen, takım çalışmasını teşvik eden, katılımcı ve paylaşımcı bir yönetime sahip; öncü firmalar arasında daimi kalıcı olmaktır.

MİSYONUMUZ

Sac demir, çelik ve profil sektöründe gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışı pazarlarda zamanında, istenen kalitede ürünün tedariki ve satış sonrası destek ile müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetinin sağlanması.

Devamı...

Müşterilerimizle güçlü ve sürdürülebilir ortaklık kurulması, onların değişen taleplerine cevap verebilmek için ürün yelpazesinin genişletilmesi ve bunun için de gerekli yatırımların yapılması.

Ülke ihracatına ve bölge ekonomisine katkı sağlamak, yeni pazarlar bulmak ve bu pazarlarda kalıcı olmak.

Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin sağlığına önem vererek çevreye saygılı bir şirket olmayı sorumluluklarımızın başında görüp, insan haklarına saygılı, paydaşlarına değer sağlayan, sürekli iyileştirmeyi-gelişmeyi ilke edinmek ve güvenli bir çalışma ortamını oluşturmak ana hedeflerimizdir.